plasma-desktop - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: None
ast: Nada

en: No splash screen will be shown
ast: Nun va apaecer nenguna pantalla de presentación

en: You cannot delete the currently selected splash screen
ast: Nun pues desaniciar la pantalla de presentación seleicionada

note: i18n: ectx: label, entry (engine), group (KSplash)
en: For future use
ast: Pa un usu futuru

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (KSplash)
en: Name of the current splash theme
ast: Nome del estilu actual de la pantalla de presentación

en: &Get New…
ast: &Consiguir…

en: Preview Splash Screen
ast: Previsualizar la pantalla de presentación

en: Uninstall
ast: Desinstalar
