plasma-desktop - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Touchpad
ast: Panel táctil

en: No touchpad found
ast: Nun s'atopó'l panel táctil

en: Cannot apply touchpad configuration
ast: Nun se pue aplicar l'aplicación del panel táctil

en: Cannot read touchpad configuration
ast: Nun se pue lleer la configuración de la pantalla táctil

en: Cannot read default touchpad configuration
ast: Nun se pue lleer la configuración predeterminada del panel táctil

en: No touchpad found. Connect touchpad now.
ast: Nun s'atopó nengún panel táctil. Conecta unu agora.

[ctx: Emulated mouse button]
note: i18n: ectx: label, entry ($(TapAction)Button), group (parameters)
en: Left button
ast: Botón esquierdu

[ctx: Emulated mouse button]
note: i18n: ectx: label, entry ($(TapAction)Button), group (parameters)
en: Right button
ast: Botón derechu

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: All edges
ast: Tolos berbesos

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: Top edge
ast: Berbesu cimeru

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: Right edge
ast: Berbesu derechu

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: Bottom edge
ast: Berbesu baxeru

[ctx: Touchpad Edge]
note: i18n: ectx: label, entry (CircScrollTrigger), group (parameters)
en: Left edge
ast: Berbesu esquierdu

en: Device:
ast: Preséu:

en: General:
ast: Xeneral:

en: Device enabled
ast: Preséu activáu

en: Standard
ast: Estándar
