plasma-desktop - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: (C) 2019 Aleix Pol i Gonzalez
ast: © 2019 Aleix Pol i Gonzàlez

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
ast: Sorrises y emociones

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
ast: Animales y natura

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
ast: Viaxes y llugares

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
ast: Actividaes

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
ast: Oxetos

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
ast: Símbolos

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
ast: Banderes
