plasma-desktop - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
az: Nə vaxtsa istifadə olunub

en: Used more than a year ago
az: Bir ildən əvvəl istifadə olunub

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
az[0]: %1 aydan əvvəl istifadə olunub
az[1]: %1 aydan əvvəl istifadə olunub

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
az[0]: %1 gündən əvvəl istifadə olunub
az[1]: %1 gündən əvvəl istifadə olunub

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
az[0]: %1 saatdan əvvəl istifadə olunub
az[1]: %1 saatdan əvvəl istifadə olunub

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
az[0]: %1 dəqiqədən əvvəl istifadə olunub
az[1]: %1 dəqiqədən əvvəl istifadə olunub

en: Used a moment ago
az: Elə indicə istifadə olunub

en: Walk through activities
az: Sonrakı İş otağı

en: Walk through activities (Reverse)
az: Əvvəlki İş otağı
