plasma-desktop - en to ca@valencia translation catalogue (22 entries)

en: Pause Indexer
ca@valencia: Posa en pausa l'indexador

en: Resume Indexer
ca@valencia: Reprén l'indexador

en: This will disable file searching in KRunner and launcher menus, and remove extended metadata display from all KDE applications.
ca@valencia: Desactivarà la busca de fitxers en KRunner i en els menús de l'iniciador, i eliminarà la visualització de metadades ampliades en totes les aplicacions KDE.

en: Do you want to delete the saved index data? %1 of space will be freed, but if indexing is re-enabled later, the entire index will have to be re-created from scratch. This may take some time, depending on how many files you have.
ca@valencia: Voleu suprimir les dades guardades d'índex? S'alliberarà %1 d'espai, però si més tard es reactiva la indexació, es tornarà a crear l'índex sencer des de zero. Açò pot tardar una estona, depenent de la quantitat de fitxers que hi haja.

en: Delete Index Data
ca@valencia: Suprimix les dades d'índex

en: File Search helps you quickly locate your files. You can choose which folders and what types of file data are indexed.
ca@valencia: La busca de fitxers us ajuda a localitzar ràpidament els vostres fitxers. Podeu triar les carpetes i els tipus de dades de fitxer que s'indexaran.

[ctx: @title:group]
en: File indexing:
ca@valencia: Indexació de fitxers:

[ctx: @action:check]
en: Enabled
ca@valencia: Activada

[ctx: @title:group]
en: Data to index:
ca@valencia: Dades que s'han d'indexar:

en: File names and contents
ca@valencia: Noms i contingut dels fitxers

en: File names only
ca@valencia: Només els noms dels fitxers

en: Hidden files and folders
ca@valencia: Fitxers i carpetes ocults

[ctx: @title:table Locations to include or exclude from indexing]
en: Locations
ca@valencia: Ubicacions

[ctx: @action:button]
en: Start Indexing a Folder…
ca@valencia: Inicia la indexació d'una carpeta…

[ctx: @action:button]
en: Stop Indexing a Folder…
ca@valencia: Para la indexació d'una carpeta…

[ctx: State and a percentage of progress]
en: %1, %2% complete
ca@valencia: %1, %2% complet

[ctx: @info Currently Indexing]
en: Currently indexing: <filename>%1</filename>
ca@valencia: Actualment s'està indexant: <filename>%1</filename>

en: Not indexed
ca@valencia: No indexada

en: Indexed
ca@valencia: Indexada

en: Delete entry
ca@valencia: Suprimix l'entrada

en: Select a folder to include
ca@valencia: Seleccioneu una carpeta que s'haja d'incloure

en: Select a folder to exclude
ca@valencia: Seleccioneu una carpeta que calga excloure
