plasma-desktop - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Emoji Selector
cs: Selektor emotikonů

en: (C) 2019 Aleix Pol i Gonzalez
cs: (C)2019 Aleix Pol i Gonzalez

en: Replace an existing instance
cs: Nahradit existující instanci

en: Search
cs: Hledat

en: Clear History
cs: Vyprázdnit historii

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
cs: Kopírovat znak

en: %1 copied to the clipboard
cs: %1 zkopírováno do schránky

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
cs: Kopírovat popis

en: No recent Emojis
cs: Žádné nedávné emotikony

en: Recent
cs: Nedávné

en: All
cs: Vše

en: Categories
cs: Kategorie

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
cs: Smajlíky a emotikon

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
cs: Lidé a tělo

[ctx: Emoji Category]
en: Component
cs: Komponenta

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
cs: Zvířata a příroda

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
cs: Jídlo a pití

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
cs: Cestovaní a místa

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
cs: Aktivity

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
cs: Objekty

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
cs: Symboly

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
cs: Příznaky
