plasma-desktop - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Automatic
de: Automatisch

en: No touchscreens found
de: Keine Touchscreens gefunden

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
de: Gerät:

en: Enabled:
de: Aktiviert:

en: Target display:
de: Zielanzeige:
