plasma-desktop - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Pause Indexer
eu: Indexatzailearen etenaldia

en: Resume Indexer
eu: Indexatzailea berrekin

en: This will disable file searching in KRunner and launcher menus, and remove extended metadata display from all KDE applications.
eu: KRunner eta abiarazteko menuetako fitxategi bilaketa ezgaituko du, eta KDE aplikazio guztietako meta-datu hedatuak kenduko ditu.

en: Do you want to delete the saved index data? %1 of space will be freed, but if indexing is re-enabled later, the entire index will have to be re-created from scratch. This may take some time, depending on how many files you have.
eu: Gordetako indize-datuak ezabatu nahi dituzu? Espazioaren %1 libratuko da, baina aurreago indexatzea birgaituko balitz, indize osoa hutsetik sortu beharko litzateke. Fitxategi kopuruaren arabera, denbora pixka bat har dezake.

en: Delete Index Data
eu: Ezabatu indize-datuak

en: File Search helps you quickly locate your files. You can choose which folders and what types of file data are indexed.
eu: Fitxategi bilaketak zure fitxategiak azkar aurkitzen laguntzen dizu. Zein karpeta eta zein fitxategi-mota indexatzen diren hauta dezakezu.

[ctx: @title:group]
en: File indexing:
eu: Fitxategi indexatzea:

[ctx: @action:check]
en: Enabled
eu: Gaituta

[ctx: @title:group]
en: Data to index:
eu: Indexatu beharreko datuak:

en: File names and contents
eu: Fitxategi-izenak eta edukia

en: File names only
eu: Fitxategi-izenak bakarrik

en: Hidden files and folders
eu: Ezkutuko fitxategiak eta karpetak

[ctx: @title:table Locations to include or exclude from indexing]
en: Locations
eu: Kokalekuak

[ctx: @action:button]
en: Start Indexing a Folder…
eu: Hasi karpeta bat indexatzen...

[ctx: @action:button]
en: Stop Indexing a Folder…
eu: Gelditu karpeta bat indexatzea...

[ctx: State and a percentage of progress]
en: %1, %2% complete
eu: %1, %%2 osatuta

[ctx: @info Currently Indexing]
en: Currently indexing: <filename>%1</filename>
eu: Une honetan indexatzen: <filename>%1</filename>

en: Not indexed
eu: Indexatu gabe

en: Indexed
eu: Indexatuta

en: Delete entry
eu: Ezabatu sarrera

en: Select a folder to include
eu: Hautatu sartu beharreko karpeta bat

en: Select a folder to exclude
eu: Hautatu kanporatu beharreko karpeta bat
