kcmkclock - en to he translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
he: תאריך ושעה

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setDateTimeAuto)
en: Set date and time &automatically
he: הגדרת התאריך והשעה אוטומטית:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeServerLabel)
en: &Time server:
he: שרת &זמן:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
he: כאן אפשר לשנות את היום בחודש, החודש והשנה של תאריך המערכת.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
he: אזור הזמן

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
he: כדי לשנות את אזור הזמן, יש לבחור את האזור שלך מתוך הרשימה הבאה.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_local)
en: Current local time zone:
he: אזור הזמן הנוכחי:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KTreeWidgetSearchLine, tzonesearch)
en: Search…
he: חיפוש…

en: No NTP utility has been found. Install 'ntpdate' or 'rdate' command to enable automatic updating of date and time.
he: לא נמצא כלי ה־NTP. יש להתקין את ntpdate או את rdate כדי לאפשר עדכון אוטומטי של התאריך והזמן.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
he: כאן אפשר לשנות את שעת המערכת. לחיצה בשדות השעות, הדקות או השניות מאפשרת לשנות לערך המתאים, בין אם באמצעות הכפתורים למעלה ולמטה שמשמאל, ובין אם באמצעות מילוי ערך חדש.

[ctx: %1 is name of time zone]
en: Current local time zone: %1
he: אזור הזמן הנוכחי: %1

[ctx: %1 is name of time zone, %2 is its abbreviation]
en: Current local time zone: %1 (%2)
he: אזור הזמן הנוכחי: %1 (%2)

en: Public Time Server (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org
he: שרתי זמן ציבוריים (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,‏        europe.pool.ntp.org,‏        north-america.pool.ntp.org,‏        timeserver.iix.net.il

en: Unable to contact time server: %1.
he: לא ניתן ליצור קשר עם השרת: %1.

en: Can not set date.
he: לא ניתן לשנות את התאריך.

en: Error setting new time zone.
he: שגיאה בהגדרת אזור זמן חדש.

en: Time zone Error
he: שגיאה באזור הזמן

en: <h1>Date & Time</h1> This system settings module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
he: ‏<h1>תאריך ושעה</h1> במודול הגדרות מערכת זה ניתן להשתמש כדי להגדיר את התאריך והשעה של המערכת. כיוון שהגדרות אלה לא משפיעות רק עליך בתור משתמש, אלא על המערכת כולה, אפשר לשנות הגדרות אלה רק אם הגדרות המערכת מופעל כמשתמש על (root). אם אין לך את הסיסמה של root, אך לדעתך יש לתקן את השעה של המערכת, מוטב ליצור קשר עם הנהלת המערכת שלך.

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
he: שטח

[ctx: Time zone]
en: Region
he: אזור

en: Comment
he: תגובה

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
he: לא ניתן לאמת / לבצע את הפעולה: %1, %2

en: Unable to change NTP settings
he: אין אפשרות לשנות את הגדרות ה־NTP

en: Unable to set current time
he: לא ניתן להגדיר את השעה הנוכחית

en: Unable to set timezone
he: לא ניתן להגדיר את איזור הזמן
