kcmaccess - en to hne translation catalogue (14 entries)

en: AltGraph
hne: आल्ट-ग्राफ

en: Hyper
hne: हाइपर

en: Super
hne: सुपर

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
hne: जब न्यूम-लाक, स्क्राल-लाक अउ केप्स-लाक सक्रिय होही तहां %1 दबाव

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
hne: जब स्क्राल-लाक अउ केप्स-लाक सक्रिय होही तहां %1 दबाव

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
hne: जब न्यूम-लाक अउ स्क्राल-लाक सक्रिय होही तहां %1 दबाव

en: Press %1 while ScrollLock is active
hne: जब स्क्राल-लाक सक्रिय होही तहां %1 दबाव

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
hne: जब न्यूम-लाक अउ केप्स-लाक सक्रिय होही तहां %1 दबाव

en: Press %1 while CapsLock is active
hne: जब केप्स-लाक सक्रिय होही तहां %1 दबाव

en: Press %1 while NumLock is active
hne: जब न्यूम-लाक सक्रिय होही तहां %1 दबाव

en: Press %1
hne: दबाव %1

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
hne: जब दो कुंजी मन ल एक साथ दबाय जाही तहां चिपकती कुंजी अक्छम करव

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en: Bounce Keys
hne: उछलती (बाउंस) कुंजी

en: Use gestures for activating sticky keys and slow keys
hne: उपरोक्त विसेसता मन ल सक्रिय करे बर चेस्टा उपयोग करव
