kcmaccess 0 - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Hyper
hr: Hiper

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
hr: Pritisnite %1 dok su aktivni NumLock, CapsLock i ScrollLock

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
hr: Pritisnite %1 dok su aktivni CapsLock i ScrollLock

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
hr: Pritisnite %1 dok su aktivni NumLock i ScrollLock

en: Press %1 while ScrollLock is active
hr: Pritisnite %1 dok je aktivan ScrollLock

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
hr: Pritisnite %1 dok su aktivni NumLock i CapsLock

en: Press %1 while CapsLock is active
hr: Pritisnite %1 dok je aktivan CapsLock

en: Press %1 while NumLock is active
hr: Pritisnite %1 dok je aktivan NumLock

en: Press %1
hr: Pritisnite %1

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
hr: Isključi ljepljive tipke istovremenim pritiskom na dvije tipke

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en: Bounce Keys
hr: Odbijanje tipki

en: Use gestures for activating sticky keys and slow keys
hr: Za aktiviranje ljepljivih i sporih tipki upotrijebi gestikulacije
