plasma-desktop - en to ia translation catalogue (21 entries)

en: Emoji Selector
ia: Selector de Emoji

en: Replace an existing instance
ia: Reimplacia un instantia existente

en: Search
ia: Cerca

en: Clear History
ia: Netta chronologia

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
ia: Copia Character:

en: %1 copied to the clipboard
ia: %1 copiate a area de transferentia

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
ia: Copia Description

en: No recent Emojis
ia: Nulle Emojis recente

en: Recent
ia: Recente

en: All
ia: Omne

en: Categories
ia: Categorias

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
ia: Smileys e Emotion

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
ia: Gente e Corpore

[ctx: Emoji Category]
en: Component
ia: Componente

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
ia: Animales e Natura

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
ia: Alimento e Bibita

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
ia: Viage e Placias

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
ia: Activitates

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
ia: Objectos

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
ia: Symbolos

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
ia: Bandieras (Flags)
