plasma-desktop - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Emoji Selector
ka: Emoji -ების არჩევა

en: Replace an existing instance
ka: გაშვებული ასლის ჩანაცვლება

en: Search
ka: ძებნა

en: Clear History
ka: ისტორიის გაწმენდა

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
ka: სიმბლოს კოპირება

en: %1 copied to the clipboard
ka: დაკოპირდა გაცვლის ბაფერში: %1

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
ka: აღწერის კოპირება

en: No recent Emojis
ka: ემოჯიების გარეშე

en: Recent
ka: Ბოლო

en: All
ka: ყველა

en: Categories
ka: კატეგორიები

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
ka: ღიმილი და ემოციები

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
ka: ადამიანის სხეულები

[ctx: Emoji Category]
en: Component
ka: კომპონენტი

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
ka: ცხოველები და ბუნება

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
ka: საჭმელ-სასმელი

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
ka: მოგზაურობა და ადგილები

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
ka: ქმედებები

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
ka: ობიექტები

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
ka: სიმბოლოები

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
ka: დროშები
