kcmaccess - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Super
km: ជាន់​ខ្ពស់

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
km: ចុច %1 ខណៈ​ពេល NumLock ប្ដូរ​ជាប់ (CapsLock) និង ScrollLock ធ្វើ​ឲ្យ​សកម្ម

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
km: ចុច %1 ខណៈ​ពេល ប្ដូរ​ជាប់ (CapsLock) និង ScrollLock សកម្ម

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
km: ចុច %1 ខណៈ​ពេល NumLock និង ScrollLock សកម្ម

en: Press %1 while ScrollLock is active
km: ចុច %1 ខណៈ​ពេល ScrollLock សកម្ម

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
km: ចុច %1 ខណៈ​ពេល NumLock និង ប្ដូរ​ជាប់ (CapsLock) សកម្ម

en: Press %1 while CapsLock is active
km: ចុច %1 ខណៈ​ពេល ប្ដូរ​ជាប់ (CapsLock) សកម្ម

en: Press %1 while NumLock is active
km: ចុច %1 ខណៈ​ពេល NumLock សកម្ម

en: Press %1
km: ចុច %1

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
km: បិទ​គ្រាប់ចុច​ស្អិត ពេល​គ្រាប់ចុច​ពីរ​ត្រូវ​បាន​ចុច​ដំណាល​គ្នា

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en: Bounce Keys
km: គ្រាប់ចុច​លោត

en: Use gestures for activating sticky keys and slow keys
km: ប្រើ​កាយវិការ ដើម្បី​ធ្វើ​ឲ្យ​គ្រាប់ចុច​ស្អិត និង​គ្រាប់ចុច​យឺត​សកម្ម
