kcmaccess - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Hyper
ku: Hîper

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
ku: Dema ku  NumLock, CapsLock û ScrollLock çalak in pêl %1 bike

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
ku: Dema ku CapsLock û ScrollLock çalak in pêl %1 bike

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
ku: Dema ku NumLock û ScrollLock çalak in pêl %1 bike

en: Press %1 while ScrollLock is active
ku: Dema ku ScrollLock çalak epêl %1 bike

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
ku: Dema ku NumLock û CapsLock çalak in pêl %1 bike

en: Press %1 while CapsLock is active
ku: Dema ku CapsLock êalak e pêl %1 bike

en: Press %1 while NumLock is active
ku: Dema ku NumLock çalak e pêl %1 bike

en: Press %1
ku: Pêl %1 bike

note: i18n: ectx: label, entry (StickyKeysAutoOff), group (Keyboard)
en: Turn sticky keys off when two keys are pressed simultaneously
ku: Dema ku du bişkojk bi hev re hatin tikandin bişkojkên mezeloqî bigire

note: i18n: ectx: label, entry (BounceKeys), group (Keyboard)
en: Bounce Keys
ku: Bişkojkên Hilpekînê
