kcmkonq - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Desktop path:
lv: Darbvirsmas ceļš:

en: This folder contains all the files which you see on your desktop. You can change the location of this folder if you want to, and the contents will move automatically to the new location as well.
lv: Šī mape satur visas datnes, kuras redzat uz darbvirsmas. Ja vēlaties, varat mainīt šīs mapes atrašanās vietu. Tās saturs automātiski pārvietosies uz jauno vietu.

en: Documents path:
lv: Dokumentu ceļš:

en: This folder will be used by default to load or save documents from or to.
lv: Šī mape būs noklusētā mape dokumentu ielādēšanai un saglabāšanai.

en: Downloads path:
lv: Lejupielāžu ceļš:

en: This folder will be used by default to save your downloaded items.
lv: Šī mape būs noklusētā mape lejupielādēto dokumentu saglabāšanai.

en: Videos path:
lv: Video ceļš:

en: This folder will be used by default to load or save movies from or to.
lv: Šī mape būs noklusētā mape video datņu ielādēšanai vai saglabāšanai.

en: Pictures path:
lv: Attēlu ceļš:

en: This folder will be used by default to load or save pictures from or to.
lv: Šī mape būs noklusētā mape attēlu ielādēšanai un saglabāšanai.

en: Music path:
lv: Mūzikas ceļš:

en: This folder will be used by default to load or save music from or to.
lv: Šī mape būs noklusētā mape mūzikas ielādēšanai un saglabāšanai.

en: Public path:
lv: Publiskais ceļš:

en: Templates path:
lv: Veidņu ceļš:

en: This folder will be used by default to load or save templates from or to.
lv: Šī mape būs noklusētā mape veidņu ielādēšanai un saglabāšanai.

[ctx: @action:button]
en: Choose new location
lv: Izvēlēties jaunu vietu
