plasma-desktop - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: None
lv: Nav

en: No splash screen will be shown
lv: Ielādēšanās ekrāns netiks parādīts

en: You cannot delete the currently selected splash screen
lv: Šobrīd izmantoto ielādēšanas ekrānu nevar izdzēst

note: i18n: ectx: label, entry (engine), group (KSplash)
en: For future use
lv: Turpmākai lietošanai

note: i18n: ectx: label, entry (theme), group (KSplash)
en: Name of the current splash theme
lv: Aktīvā ielādēšanās motīva nosaukums

en: &Get New…
lv: &Iegūt jaunu...

en: Failed to show the splash screen preview.
lv: Neizdevās parādīt ielādēšanās ekrāna priekšskatījumu.

en: Preview Splash Screen
lv: Ielādēšanās ekrāna priekšskatījums

en: Uninstall
lv: Atinstalēt
