plasma-desktop - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Emoji Selector
lv: Emocijzīmju pārlūkotājs

en: Replace an existing instance
lv: Aizvietot eksistējošu instanci

en: Search
lv: Meklēt

en: Clear History
lv: Notīrīt vēsturi

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
lv: Kopēt zīmi

en: %1 copied to the clipboard
lv: %1 nokopēts starpliktuvē

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
lv: Kopēt aprakstu

en: No recent Emojis
lv: Nav pēdējo lietoto emocijzīmju

en: Recent
lv: Pēdējās

en: All
lv: Visas

en: Categories
lv: Kategorijas

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
lv: Smaidiņi un emocijas

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
lv: Cilvēks un ķermenis

[ctx: Emoji Category]
en: Component
lv: Sastāvdaļa

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
lv: Dzīvnieki un daba

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
lv: Pārtika un dzērieni

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
lv: Ceļošana un vietas

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
lv: Aktivitātes

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
lv: Objekti

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
lv: Simboli

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
lv: Karogi
