plasma-desktop - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
lv: Izmantots pirms kāda laika

en: Used more than a year ago
lv: Izmantots pirms vairāk nekā gada

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
lv[0]: Izmantots pirms %1 mēneša
lv[1]: Izmantots pirms %1 mēnešiem
lv[2]: Izmantots pirms %1 mēnešiem

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
lv[0]: Izmantots pirms %1 dienas
lv[1]: Izmantots pirms %1 dienām
lv[2]: Izmantots pirms %1 dienām

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
lv[0]: Izmantots pirms %1 stundas
lv[1]: Izmantots pirms %1 stundām
lv[2]: Izmantots pirms %1 stundām

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
lv[0]: Izmantots pirms %1 minūtes
lv[1]: Izmantots pirms %1 minūtēm
lv[2]: Izmantots pirms %1 minūtēm

en: Used a moment ago
lv: Izmantots pirms brīža

en: Walk through activities
lv: Iet cauri aktivitātēm

en: Walk through activities (Reverse)
lv: Iet cauri aktivitātēm (apgrieztā secībā)
