plasma-desktop - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Emoji Selector
nl: Emoji selectieprogramma

en: Replace an existing instance
nl: Een bestaand exemplaar vervangen

en: Search
nl: Zoeken

en: Clear History
nl: Geschiedenis wissen

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
nl: Teken kopiëren

en: %1 copied to the clipboard
nl: %1 gekopieerd naar het klembord

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
nl: Beschrijving kopiëren

en: No recent Emojis
nl: Geen recente emoji's

en: All
nl: Alles

en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
nl: Smileys en emotie

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
nl: Mensen en lichaam

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
nl: Dieren en natuur

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
nl: Eten en drinken

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
nl: Reizen en plaatsen

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
nl: Activiteiten

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
nl: Objecten

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
nl: Symbolen

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
nl: Vlaggen
