plasma-desktop - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Portrait
pa: ਪੋਰਟਰੇਟ

en: Landscape
pa: ਲੈਂਡਸਕੇਪ

en: Inverted Portrait
pa: ਉਲਟ ਪੋਰਟਰੇਟ

en: Inverted Landscape
pa: ਉਲਟ ਲੈਂਡਸਕੇਪ

en: No drawing tablets found
pa: ਕੋਈ ਡਰਾਇੰਗ ਟੈਬਲੇਟ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ

en: Connect a drawing tablet
pa: ਡਰਾਇੰਗ ਟੈਬਲੇਟ ਨਾਲ ਕਨੈਕਟ ਕਰੋ

[ctx: @label:listbox The device we are configuring]
en: Device:
pa: ਡਿਵਾਈਸ:

en: Orientation:
pa: ਸਥਿਤੀ:

en: Resize the tablet area
pa: ਟੈਬਲੇਟ ਖੇਤਰ ਨੂੰ ਮੁੜ-ਆਕਾਰ ਦਿਓ

[ctx: @option:check]
en: Lock aspect ratio
pa: ਆਕਾਰ ਅਨੁਪਾਤ ਨੂੰ ਲਾਕ ਕਰੋ

[ctx: @label:listbox The pad we are configuring]
en: Pad:
pa: ਪੈਡ:

en: None
pa: ਕੋਈ ਨਹੀਂ
