plasma-desktop - en to pa translation catalogue (21 entries)

en: Emoji Selector
pa: ਇਮੋਜ਼ੀ ਚੋਣਕਾਰ

en: Replace an existing instance
pa: ਮੌਜੂਦਾ ਮੌਕੇ ਨੂੰ ਬਦਲੋ

en: Search
pa: ਖੋਜੋ

en: Clear History
pa: ਅਤੀਤ ਨੂੰ ਮਿਟਾਓ

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
pa: ਅੱਖਰ ਕਾਪੀ ਕਰੋ

en: %1 copied to the clipboard
pa: %1 ਨੂੰ ਕਲਿੱਪਬੋਰਡ ਵਿੱਚ ਕਾਪੀ ਕੀਤਾ

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
pa: ਵਰਣਨ ਕਾਪੀ ਕਰੋ

en: No recent Emojis
pa: ਕੋਈ ਸੱਜਰੇ ਈਮੋਜ਼ੀ ਨਹੀਂ ਹਨ

en: Recent
pa: ਤਾਜ਼ਾ

en: All
pa: ਸਭ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀਆਂ

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
pa: ਮੁਖੜੇ ਅਤੇ ਜਜ਼ਬਾਤ

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
pa: ਲੋਕ ਅਤੇ ਸਰੀਰ

[ctx: Emoji Category]
en: Component
pa: ਭਾਗ

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
pa: ਜਨੌਰ ਤੇ ਕੁਦਰਤ

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
pa: ਖਾਣ ਪੀਣ

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
pa: ਸੈਰ ਸਪਾਟਾ

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
pa: ਸਰਗਰਮੀਆਂ

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
pa: ਆਬਜੈਕਟ

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
pa: ਨਿਸ਼ਾਨ

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
pa: ਝੰਡੇ
