kcmaccess - en to se translation catalogue (9 entries)

en: AltGraph
se: Alt Graph

en: Press %1 while NumLock, CapsLock and ScrollLock are active
se: %1 deaddejuvvo seammášgo Num Lock, Caps Lock ja ScrollLock leat aktiivalačča

en: Press %1 while CapsLock and ScrollLock are active
se: %1 deaddejuvvo seammásgo Caps Lock ja Scroll Lock leat aktiivalačča

en: Press %1 while NumLock and ScrollLock are active
se: %1 deaddejuvvo seammásgo Num Lock ja Scroll Lock leat aktiivalačča

en: Press %1 while ScrollLock is active
se: %1 deaddujuvvo seammásgo Scroll Lock lea aktiivalaš

en: Press %1 while NumLock and CapsLock are active
se: %1 deaddujuvvo seammásgo Num Lock ja Caps Lock leat aktiivalačča

en: Press %1 while CapsLock is active
se: %1 deaddejuvvo seammásgo Caps Lock lea aktiivalaš

en: Press %1 while NumLock is active
se: %1 deaddejuvvo seammásgo Num Lock lea aktiivalaš

en: Press %1
se: Deaddil %1
