kcmkeyboard - en to sk translation catalogue (54 entries)

en: Keyboard Layout Switcher
sk: Prepínač rozloženia klávesnice

en: Switch to Next Keyboard Layout
sk: Prepnúť na ďalšie rozloženie klávesnice

en: Switch to Last-Used Keyboard Layout
sk: Prepnutie na naposledy použité rozloženie klávesnice

en: Switch keyboard layout to %1
sk: Prepnúť rozloženie klávesnice na %1

[ctx: unknown keyboard model vendor]
en: Unknown
sk: Neznáme

[ctx: app display name]
en: Keyboard Preview
sk: Náhľad klávesnice

[ctx: app description]
en: Keyboard layout visualization
sk: Vizualizácia rozloženia klávesnice

[ctx: @option:checkbox]
en: Configure keyboard options
sk: Nastaviť možnosti klávesnice

[ctx: @title:group]
en: Keyboard model:
sk: Model klávesnice:

[ctx: @title:group]
en: NumLock on Plasma Startup:
sk: NumLock pri štarte Plasma:

[ctx: @option:radio]
en: Turn On
sk: Zapnúť

[ctx: @option:radio]
en: Turn Off
sk: Vypnúť

[ctx: @option:radio]
en: Leave unchanged
sk: Ponechať nezmenené

[ctx: @title:group]
en: When key is held:
sk: Keď je stlačený kláves:

[ctx: @option:radio]
en: Repeat the key
sk: Opakovať kláves

[ctx: @option:radio]
en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

[ctx: @option:radio]
en: Show accented and similar characters
sk: Zobraziť znaky s diakritikou a podobné znaky

[ctx: @label:slider]
en: Delay:
sk: Oneskorenie:

[ctx: @label:slider]
en: Rate:
sk: Rýchlosť:

[ctx: @label:textbox]
en: Test area:
sk: Testovacia oblasť:

[ctx: @info:placeholder]
en: Type here to test settings
sk: Tu si vyskúšajte vaše nastavenia

[ctx: @title:window]
en: Add Layout
sk: Pridať rozloženie

[ctx: @action:button]
en: Preview
sk: Náhľad

[ctx: @label:textbox]
en: Display text:
sk: Zobraziť text:

[ctx: @option:textbox]
en: Shortcut:
sk: Skratka:

[ctx: @title:group]
en: Shortcuts for Switching Layout
sk: Skratky pre prepínanie rozloženia

[ctx: @option:textbox]
en: Main shortcuts:
sk: Hlavné skratky:

[ctx: @option:textbox]
en: 3rd level shortcuts:
sk: Skratky 3. úrovne:

[ctx: @option:textbox]
en: Alternative shortcut:
sk: Alternatívne skratky:

[ctx: @option:textbox]
en: Last used shortcuts:
sk: Posledná použitá skratka:

[ctx: @option:checkbox]
en: Show a popup on layout changes
sk: Zobraziť vyskakovacie okno pri zmene rozloženia

[ctx: @title:group]
en: Switching Policy
sk: Politika prepínania

[ctx: @option:radio]
en: Global
sk: Globálna

[ctx: @option:radio]
en: Desktop
sk: Plocha

[ctx: @option:radio]
en: Application
sk: Aplikácia

[ctx: @option:radio]
en: Window
sk: Okno

[ctx: @option:checkbox]
en: Configure Layouts
sk: Nastaviť rozloženia

[ctx: @action:button]
en: Add
sk: Pridať

[ctx: @action:button]
en: Remove
sk: Odstrániť

[ctx: @action:button]
en: Move Up
sk: Posunúť hore

[ctx: @action:button]
en: Move Down
sk: Posunúť dole

[ctx: @title:column]
en: Map
sk: Mapa

[ctx: @title:column]
en: Label
sk: Štítok

[ctx: @title:column]
en: Layout
sk: Rozloženie

[ctx: @title:column]
en: Shortcut
sk: Skratka

[ctx: @action:button]
en: Reassign shortcut
sk: Znova priradiť skratku

[ctx: @action:button]
en: Cancel assignment
sk: Zrušiť priradenie

[ctx: @option:checkbox]
en: Spare layouts
sk: Náhradné rozloženia

[ctx: @label:spinbox]
en: Main layout count:
sk: Počet hlavných rozložení:

[ctx: @title:tab]
en: Hardware
sk: Hardvér

[ctx: @title:tab]
en: Layouts
sk: Rozloženia

[ctx: @title:tab]
en: Key Bindings
sk: Klávesové skratky

en: %1 shortcut | %1 shortcuts
sk[0]: %1 skratka
sk[1]: %1 skratky
sk[2]: %1 skratiek

[ctx: no shortcuts defined]
en: None
sk: Žiadna
