plasma-desktop - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Emoji Selector
sv: Väljare av emoji

en: (C) 2019 Aleix Pol i Gonzalez
sv: © 2019 Aleix Pol i Gonzalez

en: Replace an existing instance
sv: Ersätt en befintlig instans

en: Search
sv: Sök

en: Clear History
sv: Rensa historik

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Character
sv: Kopiera tecken

en: %1 copied to the clipboard
sv: %1 kopierad till klippbordet

[ctx: @item:inmenu]
en: Copy Description
sv: Kopiera beskrivning

en: No recent Emojis
sv: Inga färska emoji

en: Recent
sv: Senaste

en: All
sv: Alla

en: Categories
sv: Kategorier

[ctx: Emoji Category]
en: Smileys and Emotion
sv: Smilisar och känslor

[ctx: Emoji Category]
en: People and Body
sv: Person och kropp

[ctx: Emoji Category]
en: Component
sv: Komponent

[ctx: Emoji Category]
en: Animals and Nature
sv: Djur och natur

[ctx: Emoji Category]
en: Food and Drink
sv: Mat och dryck

[ctx: Emoji Category]
en: Travel and Places
sv: Resor och platser

[ctx: Emoji Category]
en: Activities
sv: Aktiviteter

[ctx: Emoji Category]
en: Objects
sv: Objekt

[ctx: Emoji Category]
en: Symbols
sv: Symboler

[ctx: Emoji Category]
en: Flags
sv: Flaggor
