kcmkclock - en to uk translation catalogue (25 entries)

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Date and Time
uk: Дата і час

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, setDateTimeAuto)
en: Set date and time &automatically
uk: Встановити дату та час &автоматично

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, timeServerLabel)
en: &Time server:
uk: Сервер служби &часу:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KDatePicker, cal)
en: Here you can change the system date's day of the month, month and year.
uk: Тут можна змінити день, місяць та рік в системної дати.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Time Zone
uk: Часовий пояс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: To change the local time zone, select your area from the list below.
uk: Щоб змінити місцевий часовий пояс, виберіть свою область зі списку нижче.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_local)
en: Current local time zone:
uk: Поточний місцевий часовий пояс:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KTreeWidgetSearchLine, tzonesearch)
en: Search…
uk: Шукати…

en: No NTP utility has been found. Install 'ntpdate' or 'rdate' command to enable automatic updating of date and time.
uk: Не виявлено допоміжної програми NTP. Встановіть пакунок з програмою «ntpdate» або «rdate», щоб уможливити автоматичне оновлення даних щодо дати і часу.

en: Here you can change the system time. Click into the hours, minutes or seconds field to change the relevant value, either using the up and down buttons to the right or by entering a new value.
uk: Тут можна встановити системний час. Клацніть на полі годин, хвилин чи секунд, щоб змінити відповідне значення або за допомогою кнопок зі стрілками вгору-вниз, або безпосереднім введенням значення у поле.

[ctx: %1 is name of time zone]
en: Current local time zone: %1
uk: Поточний місцевий часовий пояс: %1

[ctx: %1 is name of time zone, %2 is its abbreviation]
en: Current local time zone: %1 (%2)
uk: Поточний місцевий часовий пояс: %1 (%2)

en: Public Time Server (pool.ntp.org),        asia.pool.ntp.org,        europe.pool.ntp.org,        north-america.pool.ntp.org,        oceania.pool.ntp.org
uk: Публічний сервер часу (pool.ntp.org),asia.pool.ntp.org,europe.pool.ntp.org,north-america.pool.ntp.org,oceania.pool.ntp.org

en: Unable to contact time server: %1.
uk: Неможливо зв’язатися з сервером часу: %1.

en: Can not set date.
uk: Не вдається встановити дату.

en: Error setting new time zone.
uk: Помилка під час встановлення нового часового поясу.

en: Time zone Error
uk: Помилка встановлення часового поясу

en: <h1>Date & Time</h1> This system settings module can be used to set the system date and time. As these settings do not only affect you as a user, but rather the whole system, you can only change these settings when you start the System Settings as root. If you do not have the root password, but feel the system time should be corrected, please contact your system administrator.
uk: <h1> Дата і час </h1> Цим модулем Системних параметрів може скористатися для того, щоб встановлювати системні дату та час. Через те, що ці зміни впливають не тільки на вас, як на користувача системи, а діють на всю систему в цілому, ви можете внести ці зміни лише у тому випадку, якщо ви запустили Системні параметри від імені користувача root. Якщо ви не маєте пароля root, але думаєте, що час у системі треба скоригувати, зверніться за допомогою до свого системного адміністратора.

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
uk: Місцевість

[ctx: Time zone]
en: Region
uk: Регіон

en: Comment
uk: Коментар

en: Unable to authenticate/execute the action: %1, %2
uk: Не вдалося розпізнати/виконати дію: %1, %2

en: Unable to change NTP settings
uk: Не вдалося змінити параметри NTP

en: Unable to set current time
uk: Не вдалося встановити поточний час

en: Unable to set timezone
uk: Не вдалося встановити часовий пояс
