plasma-desktop - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Used some time ago
vi: Dùng một thời gian trước

en: Used more than a year ago
vi: Dùng hơn một năm trước

[ctx: amount in months]
en: Used a month ago | Used %1 months ago
vi[0]: Dùng %1 tháng trước

[ctx: amount in days]
en: Used a day ago | Used %1 days ago
vi[0]: Dùng %1 ngày trước

[ctx: amount in hours]
en: Used an hour ago | Used %1 hours ago
vi[0]: Dùng %1 giờ trước

[ctx: amount in minutes]
en: Used a minute ago | Used %1 minutes ago
vi[0]: Dùng %1 phút trước

en: Used a moment ago
vi: Dùng mới được một lát

en: Walk through activities
vi: Đi qua các Hoạt động

en: Walk through activities (Reverse)
vi: Đi qua các Hoạt động (ngược lại)
